IZVĒLNE
Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100
599

Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100

Mēneša maksājums sākot no €14.31
Special Price € 349,00 Standarta cena € 599,00

Magnētiskais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir balstīts uz jauniem atklājumiem un tehnoloģijām aerobikas fitnesa trenažieru tirgū, vienlaikus saglabājot izdevīgu cenas / veiktspējas attiecību, kas padara to par pieejamu rīku visu vecumu paaudžu treniņiem mājās.

Zīmoli:
Preces pieejamība:Ir noliktavā
Ir veikalā - Mūkusalas iela 42E, Riga
SKU BSHT1003
- +
Apraksts

Populārais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir aprīkots ar elektroniski vadāmu magnētisko bremžu sistēmu un daudz praktiskiem elementiem, pateicoties kuriem trenažieris lieliski pielāgojas trenažiera vajadzībām. Ērts fitnesa sēdeklis ar augstuma un horizontālu regulējumu, plaukstu sensori pulsa mērīšanai, regulējama ergonomiskā stūre, 16 treniņu programmas, tostarp regulējamas kardio zonas, tas viss nosaka šo pieejamo velotrenažieri visas ģimenes ikdienas treniņiem.

Kam velotrenažieris ir piemērots?

Magnētiskais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir balstīts uz jauniem atklājumiem un tehnoloģijām aerobikas fitnesa trenažieru tirgū, vienlaikus saglabājot izdevīgu cenas / veiktspējas attiecību, kas padara to par pieejamu rīku visu vecumu paaudžu treniņiem mājās. Pateicoties ļoti vienkāršai regulējamībai (sēdeklis, pedāļi, stūres slīpums), trenažieris ir piemērots plašam lietotāju lokam. Vienkāršo un ērto darbību novērtēs gan gados vecāki cilvēki, kuri vēlas uzturēt formu ar viegliem treniņiem, gan cilvēki ar kustību traucējumiem, kuriem nepieciešams lēnām rehabilitēties, piemēram, pēc traumas.

Velotrenažieru īpatnības

 • Impulsu kontrolētas programmas ar iespēju izvēlēties mērķa kardiozonu . Treniņa režīms ļauj aprēķināt mērķa pulsa vērtību atbilstoši vecumam un izvēlētajam Fat/Fit kardiozonam (tauku dedzināšana/stiprināšana). Pamatojoties uz iestatīto mērķa vērtību un pašreizējo sirdsdarbības ātrumu, viedā programma ietekmē treniņa gaitu, dozējot slodzi.
 • Kompakts un daudzfunkcionāls dizains . KETTLER AVIOR P Black trenažieris ir ne tikai noderīgs līdzeklis formas iegūšanai, bet arī iespaidīgs papildinājums mūsdienīgam interjeram.
 • Izsmalcināta ergonomika un regulējamība . Trenažierim ir unikāli elementi, kas ļauj maksimāli pielāgoties trenažiera vajadzībām: ātra seglu augstuma regulēšana, mainīgs stūres slīpums, regulējami siksnu pedāļi un optimāla ergonomika, veicot vingrinājumu. Velotrenažieris ir piemērots lietotājiem ar ķermeņa augstumu no 155 līdz 195 cm.

Velotrenažieru tehniskie parametri

 • Datorvadāma magnētiskā bremžu sistēma. Nepārtraukta bremzēšanas pretestības regulēšana ar servomotoru, bremžu sistēma ar klusu darbību. Slodzes digitālais rādījums diapazonā no 1-16 grādiem tiek parādīts tieši displejā.
 • Klusa pārraides sistēma. Pedāļu centrs ir aprīkots ar industriālajiem gultņiem, pedāļu minēšanai iztērētā enerģija tiek pārnesta uz spararatu, izmantojot plakanu industriālo siksnu ar gareniskām rievām. 9 kg smagais spararats ir kalibrēts pret vibrāciju, centra/spararata ātruma attiecība ir 1:8.
 • Trenažieru aprīkojums. Ērti fitnesa sēdekļi ar augstuma un horizontālas kustības iespēju un sēdekļa slīpuma regulēšanu, ergonomisks stūre ar iespēju regulēt slīpumu 360 grādu diapazonā, planšetdatora turētājs (papildaprīkojums), riteņi manipulācijām (atrodas priekšā) , mehānisms grīdas (muguras) nelīdzenumu izlīdzināšanai.
 • Elektroniskā pulsa mērīšana . Izmantojot plaukstu sensorus (daļa) vai bezvadu krūškurvja jostu, kas mēra ar EKG precizitāti (izvēles piederums). Integrēts signāla uztvērējs no Cardio Puls Set.
 • Treniņa barošanas avots. Tīkla pieslēgums: 230 V / 50 Hz.
 • Minimālās telpas prasības. Izmēri pēc salikšanas (G x P x A): 90 x 60 x 146 cm. Svars: 34 kg.
 • Max lietotāja svars: 130kg

Treniņu dators

 • Treniņu dators . Lielais un skaidrais LCD displejs pastāvīgi parāda 6 izmērītās vērtības: laiku, ātrumu, treniņa attālumu, pulsu, pedāļu mīšanas biežumu un enerģijas patēriņu. Gaidīšanas režīmā displejs parāda temperatūru telpā. Optiskie un skaņas brīdinājuma signāli, kad tiek pārsniegta impulsa augšējā robeža.
 • Programmatūra. Ātrā palaišana tūlītējai treniņu uzsākšanai, 12 iepriekš iestatītas programmas ar dažādu slodzes profilu, pulsa kontrolēta programma (Fat/Fit) un lietotāja regulējams profils. Iespēja iepriekš izvēlēties mērķa vērtības laika, attāluma un enerģijas patēriņam. Izelpas pulsa novērtēšana, ieskaitot stāvokļa noteikšanu 1.-6. pakāpei (atveseļošanās).
 • Iespēja ievadīt personas datus 4 personām. Lietotāja profilā ir iekļauti personas dati, kas tiek izmantoti kardiozona aprēķināšanai un noteikšanai.
 • Datora ekrāns un klaviatūra pārklāta ar foliju. Aizsargājiet ierīci no sviedriem.

Treniņš uz velotrenažiera

Stiprinātās daļas un ietekme uz veselību:

 • ķermeņa apakšējā puse: augšstilbi, ikri

Braukšana ar velotrenažieri pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, palielina plaušu kapacitāti un kopējo izturību. Šis treniņu veids galvenokārt ļauj vispusīgi nostiprināt visas apakšējo ekstremitāšu muskuļu daļas, un tādējādi ir piemērots ne tikai fiziskās sagatavotības uzturēšanai, tauku sadedzināšanai un veselības komplikāciju novēršanai, bet, pateicoties vienkāršai darbībai un dziļai sākumam, tas ir ideāli piemērots arī atveseļošanās pēc traumas, sirdslēkmes vai locītavu sāpēm.

Piegāde

Balticsport.lv preču piegādes informācija

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

 

 

                                            VEIKALA DARBA LAIKS:

Pirmdiena: 10.00-17:00

Otrdiena: 10.00-17:00

Tešdiena: 10.00-17:00

Ceturtdiena: 10.00-17:00

Piektdiena: 10.00-17:00

 S-Sv: Brīvs

 

 

 • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā   *Saziņas valoda ar administrāciju:LV , ENG*

 

 • info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā) *Saziņas valoda ar administrāciju : LV, ENG*

 

 • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā) *Saziņas valoda ar administrāciju: LV ,ENG*

 

*Saziņas valoda ar administrāciju latviešu un angļu valodā.

14 dienu preču atgriešanas iespēja! **

** 14 dienu atgriešanas politika. Klientam 14 dienu laikā ir tiesības atgriezt nelietotu un nebojātu internetveikalā iegādātu preci, ja klients ir pārdomājis vai prece neatbilst ekspektācijām, apliecinot, ka prece nav tikusi izmantota. Preci iespējams ērti agriezt ar kurjeru, Omniva pakomāta starpniecību vai nodot to veikalā Mūkusalas ielā 42E.

PIEGĀDES IESPĒJAS

   

Izņemšana veikalā: Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00  BEZMAKSAS Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 

   

Piegāde uz Omniva pakomātu

P.-S. 00.00-24.00

2,99 EUR  - Latvija

6,99 EUR - Igaunija

6.99 EUR - Lietuva

Kad prece tiek izsūtīta no veikala, epastā tiek nosūtīts pasūtījuma izsekošanas kods.
Piegāde AR KURJERU uz adresi P.-Pk. 8.00-17.00

5,90 EUR  - Latvija (< 30kg)

15,00 EUR - Latvija ( > 30kg)

10,00 EUR - Igaunija (< 30kg)

30,00 EUR - Igaunija (> 30kg)

10,00 EUR - Lietuva ( < 30kg)

30,00 EUR - Lietuva ( > 30kg)

Preces ar garumu virs 300cm, piegādes maksa Latvijā 30EUR

Piegāde AR KURJERU uz citu EU valsti

 

  Jautāt individuāli - info@balticsport.lv  

Piegāde TAJĀ PAŠĀ DIENĀ RĪGĀ

QWEQER EXPRESS

P.-PK: 18.00-22.00

€ 9,99 EXPRESS piegāde šodien (3h laikā) RĪGĀ

€ 7,00 Šodien 18.00-22.00 RĪGĀ

€ 4,50 Ievietošana OMNIVA pakomātā (ŠODIEN 18.00-22.00) RĪGĀ

 

ĀTRĀ EXPRESS PIEGĀDE ATTIECAS TIKAI UZ 

1) RĪGAS teritoriju

2) UZ PRECĒM, kas atrodas veikalā un ir atzimētas kā pieejamas ātrai piegādei. To vai preci iespējams saņemt tajā pašā dienā, redzēsiet preci ieliekot grozā un dodoties uz pasūtījuma anketu. Ja piegādes izvēlnē ir pieejama EXPRESS piegāde, preci ir iespējams saņemt tajā pašā dienā.

 

Piegādes laiki norādīti pie preces:

Ir veikalā  - Mūkusals ielā 42E, Riga: >(Prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā un to var saņemt tajā pašā darba dienā no 10:00 - 17:00. Ja izvēlējāties piegādi un apmaksa veikta līdz 15:00, tad preci izsūtam tajā pašā darba dienā)

Saņem veikalā pēc: 1-2 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 1-2 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Saņem veikalā pēc: 2-3 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 2-3 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Saņem veikalā pēc: 3-4 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 3-4 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Saņem veikalā pēc: 4-7 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 4-7 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Saņem veikalā pēc: 5-10 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 5-10 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Saņem veikalā pēc: 7-14 darba dienas: >(Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, prece veikalā tiks sagatavota 7-14 darba dienu laikā. Ja izvēlaties saņemt ar piegādi, tad + 1 darba diena.)

Uz pasūtījumu: >(Preces saņemšanas laiks ir ilgāks par 2 nedēļām. Par precīzu izpildes laiku klients tiek informēts atsevišķi)

 

*** Ja saņemam informāciju no ražotāja par izmaiņām preču sagatavošanas termiņos vai izmaiņām piegādes laikos, par to tiek informēts klients telefoniski vai epastā.

*** Kad pasūtījums tiek nodots kurjeram piegādei uz adresi vai pakomātu, jūs epasta saņemsiet sūtījuma izsekošanas kodu pēc kura varēsiet sekot līdzi piegādes procesam.

 


** 14 dienu atgriešanas politika. Klientam 14 dienu laikā ir tiesības atgriezt nelietotu un nebojātu internetveikalā iegādātu preci, ja klients ir pārdomājis vai prece neatbilst ekspektācijām. 

Apmaksa

 

 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

 

 • +371 277-297-71
 •  info@balticsport.lv
 • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004,

Attiecas uz precēs, kuras atrodas veikalā uz vietas. Uz precēm, kuras jāsūta no ražotāja, šī funkcija neattiecas.

 

***Ir iespējama skaidras naudas priekšapmaksa, ierodoties veikalā Rīgā Mūkusalas ielā 42E un norēķinoties par precēm, kuras vēlaties pasūtīt.

 

Ar bankas karti

Ar bankas karti iespējams noreķināties iepērkoties uz vietas veikalā Mūkusalas ielā 42E

 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Internetbankas norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

 


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu pie apmaksas veida izvēleties "Ar bankas pārskaitījumu". Pēc pasūtījuma apstiprināšanas uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 

 


   Uz nomaksu

 
 • Jūs varat izvēlēties 3 dažādus nomaksas veidus:

 •  

        ESTO Maksā vēlāk- Jums tiek dots 30 dienu ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksājiet nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

        Ērti noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

        maksā vēlāk esto balticsport.lv

    

        ESTO - pērc tagad, maksā vēlāk!

        Maksā vēlāk - Jums tiek dots 30 dienu ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksājiet nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

 • Saņemiet preces nekavējoties
 • Ērti maksājiet 30 dienu laikā
 • Bez procentiem un papildu maksas
 • Jūs varat atpūsties. ESTO jūs informēs, kad ir jāveic maksājums.

        Maksā vēlāk pakalpojumu sniedzējs ir ESTO AS. Maksājuma metodes izmantošana ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc rūpīgi apsveriet nepieciešamību izmantot kredīta produktus. GPL Maksā vēlāk ir 0            % gadā ar šādiem nosacījumiem: procenti 0 % gadā, bez komisijas maksas.

 

        ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk! 

        Ērti noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

        balticsport.lv esto 3

 

        Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties

        ESTO 3  kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

        ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

        ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem          aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

        Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu                  maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

 

        BALTICSPORT līzings - nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem! Ērti  noformē savu pirkumu izmantojot Smart-ID vai internetbanku.

         balticsport.lv līzings

 • Izmantojiet BALTICSPORT līzingu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO līzings nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

  Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties BALTICSPORT līzings kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

  BALTICSPORT līzings ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

  Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

  BALTICSPORT līzinga standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Procentu likme sākot no 0%
  • Līguma maksa no 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

  BALTICSPORT līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

  Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro.

 


 


Garantija

Garantijas


 

 

Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

14 dienu preču atgriešanas iespēja! **

** 14 dienu atgriešanas politika. Klientam 14 dienu laikā ir tiesības atgriezt nelietotu un nebojātu internetveikalā iegādātu preci, ja klients ir pārdomājis vai prece neatbilst ekspektācijām, apliecinot, ka prece nav tikusi izmantota. Preci iespējams ērti agriezt ar kurjeru, Omniva pakomāta starpniecību vai nodot to veikalā Mūkusalas ielā 42E.

 

Atsauksmes

Uzrakstiet savu atsauksmi

Atsauksme precei: Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100