IZVĒLNE
Velodatori

Velo datori ir noderīgi un funkcionāli velosipēda aksesuāri, kas nodrošina braucējiem dažādas noderīgas funkcijas un informāciju, lai uzlabotu velobrauciena pieredzi. Šie kompakto izmēru ierīces ir paredzētas, lai uzstādītu uz velosipēda stūres un parasti aprīkotas ar ekrānu, kas parāda informāciju par braucienu, kā arī citiem svarīgiem parametriem, piemēram, ātrumu, attālumu, laiku un pat sirdsdarbības ritmu.

Velo datori var būt aprīkoti ar dažādām funkcijām un papildu iespējām, kas atbilst dažādām vajadzībām un braukšanas stilam. Daži velo datori var būt aprīkoti ar GPS funkciju, kas ļauj izsekot maršrutu un pētīt apvidu, kā arī funkcijas, kas ļauj izveidot un glabāt dažādus brauciena rekordus un statistiku. Turklāt daži modeļi var būt savienojami ar citām ierīcēm, piemēram, sirdsdarbības monitoriem vai velosipēda sensoriem, lai sniegtu papildu datu par braucienu un fizisko sagatavotību.

Velo datori bieži ir aprīkoti arī ar vēja un laika izturīgiem dizainiem, lai nodrošinātu izturību un uzticamību dažādos laikapstākļos un apstākļos. Daži modeļi var būt arī aprīkoti ar papildu funkcijām, piemēram, apgaismojumu, lai uzlabotu redzamību naktī, vai pat pielāgojamām ekrāna iestatījumiem, lai nodrošinātu skaidru redzamību dažādās apgaismojuma situācijās.

Kopumā velo datori ir noderīgs un praktisks velosipēda aksesuārs, kas nodrošina braucējiem informāciju un funkcijas, lai uzlabotu brauciena efektivitāti, drošību un baudu. Ar daudzveidīgo izvēli un pielāgojamām iespējām, velo datori padara velobraucienus vēl patīkamākus un efektīvākus, nodrošinot iespēju sekmīgi sekot līdzi savai braukšanas statistikai un progresam.

4 Items

Iestatīt dilstošu secību
 1. Velodators GOODY-16
  -25%
  Velodators GOODY-16
  Special Price € 17,33 Standarta cena € 23,10
 2. Velodators GOODY-13
  -25%
  Velodators GOODY-13
  Special Price € 19,95 Standarta cena € 26,60
 3. Velodators 22 funkcijas
  -25%
  Velodators 22 funkcijas
  Special Price € 26,03 Standarta cena € 34,70
 4. Velo bezvadu dators 22F
  -25%
  Velo bezvadu dators 22F
  Special Price € 36,30 Standarta cena € 48,40

4 Items

Iestatīt dilstošu secību