IZVĒLNE

Sporta preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības e-komercijas veikals Balticsport.lv ir Latvijas sporta un aktīvās atpūtas uzņēmuma SIA ALX-KO e-komercijas vietne. SIA ALX-KO dibināts 2009. gadā. un Ilgtermiņā sadarbojas ar dažādiem Latvijas uzņēmumiem, izglītības iestādēm, pasākumu organizētājiem. Esam spējīgi nodrošināt visu nepieciešamo Jūsu sporta aktivitātēm: inventāru stadioniem, sporta un ftnesa zālēm, fitnesa inventāru , inventāru sporta spēlēm, nometnēm, pirmskolām u.c aktivitāšu sporta inventāru. Mūsu klients ir jebkurš, kurš vēlas kvalitatīvu sadarbību ar jomas profesionāļiem,. Mēs nodrošinām visas nepieciešamās garantijas, piegādes opcijas un konsultācijas - tajā skaitā tehniskās specifikācijas konsultācijas, konsultāciju par izvēlēto produktu atbilstību pielietošanas mērķim , kā arī piedāvasim alternatīvas, ja tas būs nepieciešams. Ieteiksim un atradīsim labāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām un preces pielietojumam. Savu darbu darām kvalitatīvi, attīstāmies un vienmēr esam gatavi apgūt ko jaunu un dalīties savās zināšanās ar klientu , meklēt  risinājumus un palīdzēt klientam atrast visu nepieciešamo sporta aktivitātēm. 

  Mēs sadarbojamies ar ražotājiem no Latvijas un dažādām Eiropas valstīm (Francija, Vācija, Polija Zviedrija, Beļģija u.c.), kuri piedāvā kvalitatīvākos produktus  par vislabākajām iespējamajām cenām.


 Mūsu pamata mērķauditorija ir Baltijas Valstīs: Latvijā, Lietuvā un Igaunija, taču esam atvērti  sadarbībai un veicam piegādes  Eiropā un citur pasaulē.


 Mūsu klienti ir visi,kam nepieciešams kvalitatīvs sporta aprīkojums un inventārs.


 Ja nepieciešams, mūsu zinošie darbinieki sniegs Jums noderīgu  konsultāciju pirms pirkuma veikšanas, palīdzēs izvēlēties labāko variantu tieši jūsu vajadzībām.


 Esam laikam līdzi ejošs uzņēmums un ņemam vērā pasaules tendences sporta un aktīvās izklaides jomā.

Esam par ekoloģiju domājošs uzņēmums un sūtīšanas/pakošanas procesā cenšamies izmantot iepakojumu atkārtoti (piemēram kartona kastes) , ja tas ir iespējams, kā arī pakojot preces nosūtīšanai klientam, cenšamies izmantot papīra iepakojumu plēves vietā. Tikai gadījumos kad citādāk nav iespējams iepakot preci, piemēram preces formu īpatnību dēļ vai pasargāšanai no mitruma, tiek izmantota plēve ietīšanai.


Mūsu veikals atbilst visiem Latvijas Republikas un Latvijas Pārtikas veterinārā dienesta piemērojamiem noteikumiem, tāpēc varat būt pārliecināti, ka saņemsiet kvalitatīvu un visām prasībām atbilstošu produktu.


KONTAKTI:

Mēs atrodamies :

Mūkusalas iela 42E (Mūkusalas Biznesa centrs) Darba dienās 10.00-17.00 

  • Zvaniet: +371 277-297-71
  • WhatsApp : +371 277-297-71
  • E-pasts : info@balticsport.lv