Akcija

Spēle Cross Boccia ( kross Boccia) - Heroes

Ir veikalā - Mūkusalas iela 42E, Riga
SKU
BS29244434

Crossboccia® pamatā ir boccia un petankas pamatideja, kas ir viens no vecākajiem sporta veidiem pasaulē un jau bija pazīstams ap 500. gadu pirms mūsu ēras. 

Special Price € 24,90 Standarta cena € 31,00
Pasteidzies! Piedāvājums beigsies pēc:
  • Crossboccia® pamatā ir boccia un petankas pamatideja, kas ir viens no vecākajiem sporta veidiem pasaulē un jau bija pazīstams ap 500. gadu pirms mūsu ēras. Kopš tā laika šis sporta veids ir guvis lielu popularitāti visā pasaulē. Tomēr lielākoties šis bumbu sports ir saistīts ar vecākiem vīriešiem, kuri dienu rotaļīgi noslēdz ciematu laukumos Vidusjūras valstīs vai domā par pēdējiem atvaļinājumiem Francijā.

  • "Cross" variants atspoguļo šī sporta loģisko tālāko attīstību. Tas netiek spēlēts ar metāla bumbiņām, kā piemēram, parastajā boccia un boules spēlē, bet gan ar auduma bumbiņām, kas izgatavotas no izturīga materiāla un piepildītas ar granulām. Spēļu bumbu tālāka attīstība padara šo sporta veidu revolucionāru un paver iespējas, par kurām līdz tam varēja tikai sapņot.


Bumbas tagad paliek uz nevienmērīgas zemes, un pirmo reizi trīsdimensiju telpu var pilnībā izmantot, proti, spēlē var iekļaut, piemēram, galdus, krēslus vai parka soliņus. Jūs pat varat spēlēt bez ierobežojuma, Tāpēc radošumam nav robežu neatkarīgi no tā, vai dzīvoklī, pludmalē vai metro stacijā jebkura vieta var kļūt par arēnu. Neatkarīgi no tā, vai dodaties  lejā pa kāpnēm vai spēlējaties no pagalma 3. stāva balkona, tas ir atkarīgs no dalībniekiem, kuri sacenšas šajā  sporta veidā.

Katram spēlētājam ir nepieciešams viens komplekts.

Saturs:

  • 3 spēles bumbas
  • 1 mērķa bumba 


Vecums: 6+

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Spēle Cross Boccia ( kross Boccia) - Heroes

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004 ,

Uzmanību klientiem! Laikaposmā: 19.12.2020-11.01.2020 par pasūtījumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu vai caur internetbanku pasūtot preci. Skaidra nauda pie pasūtījuma saņemšanas netiks pieņemta. 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Šobrīd novērojama OMNIVA pakomātu sūtījumu kavēšanās par 1-5 dienām. Kurjeru piegādes šobrīd iespējams kavējas 1-2 darba  dienas! 


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00; S-Sv: Brīv

  • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)
  •  info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā)
  • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes) Visi piegādes laiki norādīti pie konkrētās preces.

Ja prece ir atzīmēta ar ir Mūkusals ielā 42E - prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā.  


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

2,49 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR