Jūs varat noformēt pirkumu elektroniski veicot pasūtījumu. Ja pirms pirkuma veikšanas vēlaties konsultāciju vai kāda cita iemesla dēļ šobrīd nevarat veikt pasūtījumu eletroniski, bet vēlaties pasūtīt preces, aicinām Jūs sazinaties ar mums rakstot vai zvanot. Ar prieku palīdzēsim! 

Zvaniet: +371 277-297-71

Rakstiet  WhatsApp  : +371 277-297-71

info@balticsport.lv 


Pieejamie PIEGĀDES Veidi : Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Rīgā, Mūkusalas ielā 42E, A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Izvēloties šo saņemšanas veidu , Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts SMS ar info kad prece būs apstrādāta un gatava saņemšanai.


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu  

Piegādes laiks: 00.00-24.00 

1,99€ (Latvijā)

6,00€ (Baltijas valstīs)

Izvēloties šo piegādes metodi, būs nepieciešams Latvijā reģistrēts telefona numurs, uz kuru tiks atsūtīts pakomāta durvju atvēršanas kods preces saņemšanai.


 Piegāde AR KURJERU uz norādīto adresi  

 Piegādes laiks: 9.00-17.00

 5,00€ (Latvijā)

15,00€ (Baltijas valstīs) 

*Par piegādes izmaksām citviet pasaulē, lūgums, sazināties, rakstot uz info@balticsport.lv. 


14 Dienu atgriešanas politika- Jums ir tiesības atgriezt atpakaļ nelietotu preci,ja esat pārdomājis vai prece neatbilst Jūsu ekspektācijām.

Piegādes veidi

Balticsport.lv birojā

Pasūtīto preci var saņemt Balticsport.lv birojā Rīgā, Lizuma ielā 1, LV1006 darba dienās no 10.00- 17:00. Balticsport.lv interneta veikala birojā vari norēķināties skaidrā naudā, ar maksājuma karti, kā saņemt arī līzingā iegādātās preces. Balticsport.lv birojā neapmaksātas preces tiek uzglabātas 7 dienas. Pēc dotā termiņa pasūtījums tiks atcelts. Lūdzu, informē mūs, ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā.

Piegāde uz Omniva pakomātu

Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ Balticsport.lv noliktavā.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru

Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).

Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Svarīgi!

  • Līzinga gadījumā dokumentus drīkst parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.
  • Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.