Jaunums

EXIT Stone pool ø300x76cm with filter pump - grey / EXit baseins ø300x76cm

Saņem veikalā pēc: 2-4 darba dienas
SKU
BS30121000
€ 189,00
Kategorijas: Baseini

EXIT Stone baseins ø300x76cm ir apaļš pelēkas krāsas rāmja baseins. Baseins satur filtru sūkni un patiešām izceļas ar savu atdzist akmens rakstu. Vai jūs meklējat jautru, bet arī unikālu un kvalitatīvu rāmja baseinu savam dārzam? Izveidojiet izstādi ar EXIT Toys apaļajiem baseiniem!

Vienmēr gatavs peldēšanai
Uzziniet, cik izturīgs var būt apaļš virs zemes baseins: Ar pulverveida pārklājumu tērauda rāmis un izturīgās EXIT Stone baseina kājas nodrošina, ka baseins vienmēr paliek stabils un kalpos gadiem ilgi. Iekļautais sūknis atsvaidzina ūdeni un uztur to kustībā, lai novērstu tā piesārņošanu. Filtra sūkni ir viegli uzstādīt baseinā, un filtra kasetnes nodrošina, ka ūdens paliek jauks un tīrs. EXIT Stone baseins vienmēr ir gatavs peldēšanai!

Lielisks baseins jūsu dārzā
Unikāls baseins ar vēsu akmens rakstu un melnu rāmi un dabisko izskatu, akmens baseins lieliski iekļaujas jūsu dārzā. Baseina iekšpuse ir zila, tāpēc tai joprojām ir tāda atsvaidzinoša baseina sajūta. Apaļā baseina forma padara to jauku un mājīgu un ļauj pietiekami daudz vietas, lai ietilptu vairāki cilvēki, lai jūs varētu izbaudīt lieliskus laikus kopā. Nekad nav garlaicīgs brīdis ar EXIT Toys apaļajiem baseiniem.

Iekļauts standarta komplektācijā
Melna tērauda baseina rāmis ø300x76cm
Pelēka odere ar vēsu akmens rakstu
Filtra sūknis ar kasetni komplektā
Lainera remonta komplekts
Manuāls rāmja baseins
Manuāls sūknis


The EXIT Stone pool ø300x76cm is a round grey-coloured frame pool. The pool contains a filter pump and really stands out with its cool stone pattern. Are you looking for a fun, but also a unique and high quality frame pool for your garden? Steel the show with the round pools from EXIT Toys!

Always ready for a swim

Discover how sturdy a round above ground pool can be: The powder coated steel frame and the sturdy legs of the EXIT Stone pool ensure that the pool always remains stable and will last for years. The included pump refreshes the water and keeps it moving to prevent it becoming polluted. The filter pump is easy to mount to the pool and the filter cartridges make sure the water remains nice and clean. The EXIT Stone pool is always ready for a swim!

A great pool for in your garden

A unique pool with a cool stone pattern and black frame and with its natural look, the Stone pool blends in perfectly with your garden. The inside of the pool is blue, so that it still has that refreshing pool feel to it. The round shape of the pool makes it nice and cosy and allows enough room to fit several people, so you can enjoy great times together. Never a dull moment with the round pools from EXIT Toys.

Additional accessoires

There are several additional accessories available for the EXIT Stone pool, like the ground and pool cover, a chlorine dispenser, test strips and a pool maintenance kit to keep the pool in the best possible condition. Or how about an indoor pool in your garden? The pool dome from EXIT Toys allows you to create just that. Go for the swimming pools from EXIT Toys, a real must-have for your garden this summer!

Included as standard

 • Black steel pool frame ø300x76cm
 • Grey liner with cool stone pattern
 • Filter pump with cartridge included
 • Liner repair set
 • Manual frame pool
 • Manual pump
Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:EXIT Stone pool ø300x76cm with filter pump - grey / EXit baseins ø300x76cm

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

 • +371 277-297-71
 •  info@balticsport.lv
 • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004 ,

Uzmanību klientiem! Laikaposmā: 19.12.2020-11.01.2020 par pasūtījumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu vai caur internetbanku pasūtot preci. Skaidra nauda pie pasūtījuma saņemšanas netiks pieņemta. 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Šobrīd novērojama OMNIVA pakomātu sūtījumu kavēšanās par 1-5 dienām. Kurjeru piegādes šobrīd iespējams kavējas 1-2 darba  dienas! 


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00; S-Sv: Brīv

 • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)
 •  info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā)
 • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes) Visi piegādes laiki norādīti pie konkrētās preces.

Ja prece ir atzīmēta ar ir Mūkusals ielā 42E - prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā.  


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

2,49 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR