Batuts Trampoline Set InSPORTline Top Jump 366 cm

Saņem veikalā pēc: 3-5 darba dienas
SKU
TJ1338

InSPORTline Top Jump 366 cm batutu komplekts un citi inSPORTline batuti ir izstrādāti saskaņā ar visstingrākajiem drošības standartiem. Konstrukcijas un lecamais paklājs ir izgatavots no iepriekš pārbaudītiem augstas kvalitātes materiāliem, padarot inSPORTline batutus par šīs klases augstākās klases izstrādājumiem. Gudrs konstrukcijas dizains, kas satur daudzas drošības funkcijas, kā arī ļoti lielisks un ļoti izturīgs lecamais paklājs, nodrošina ērtu izmantošanu. Lai nodrošinātu maksimālu drošību un veiktspēju, batuts ir sertificēts saskaņā ar Vācijas TÜV NORD un ASTM International testēšanas laboratoriju stingrajām EN-71 drošības normām.

€ 379,00
Kategorijas: Batuti

InSPORTline Top Jump 366 cm batutu komplekts un citi inSPORTline batuti ir izstrādāti saskaņā ar visstingrākajiem drošības standartiem. Konstrukcijas un lecamais paklājs ir izgatavots no iepriekš pārbaudītiem augstas kvalitātes materiāliem, padarot inSPORTline batutus par šīs klases augstākās klases izstrādājumiem. Gudrs konstrukcijas dizains, kas satur daudzas drošības funkcijas, kā arī ļoti lielisks un ļoti izturīgs lecamais paklājs, nodrošina ērtu izmantošanu. Lai nodrošinātu maksimālu drošību un veiktspēju, batuts ir sertificēts saskaņā ar Vācijas TÜV NORD un ASTM International testēšanas laboratoriju stingrajām EN-71 drošības normām.

Ar korozijizturīgām cinkotām atsperēm ar Super-High tehnoloģiju, ļoti izturīgu Heavy-Duty rāmi un super-bouncy jumping mat, kas izstrādāts ASV, InSPORTline Top Jump 366 cm batutu komplektu var ierindot starp labākajiem un augstākās kvalitātes izstrādājumiem, kas piemēroti gan izmantošanai ārpus telpām un telpās. Šajā komplektā ietilpst arī aizsargtīkls, ieskaitot konstrukciju, kas nodrošina darbības zonas aizsardzību, un kāpnes ērtai iekļūšanai batutā.

InSPORTline zīmola batuti, kas tiek pārdoti visā pasaulē, nodrošina maksimālu drošību un kvalitāti. Pēc daudzu gadu pieredzes batutu tirdzniecībā mēs ražojam visaugstākās kvalitātes materiālus, kas izturīgi pret ekstremāliem apstākļiem, piedāvājot saviem klientiem vislabāko sniegumu.

Tehniskais apraksts:

Hi-Ten cinkots rāmis ar maksimālu aizsardzību pret koroziju
4 platām stāvošām dubultkājām labākai stabilitātei
Pastiprināta ļoti izturīga batuta spilventiņa
72 cinkotas ļoti izturīgas atsperes
Batuta augstums: 89 cm
Batuta diametrs: 366 cm
Svara ietilpība: 100 kg saskaņā ar EN 71, 160 kg pēc ilgtermiņa testēšanas
Atsperes garums: 165 mm
Iekļautas kāpnes
Piemērots izmantošanai ārpus telpām
Lecamais paklājs:

Ļoti atlecošs
Īpašs īpaši izturīgs materiāls, kas izstrādāts ASV
UV izturīgs
Drošības tīkls:

Ļoti spēcīga UV izturība
8 tīkla stabi, kas piestiprināti pie batuta rāmja, nodrošinot augstu stabilitāti un izturību
Ieejas caurums nostiprināts ar velcro un pretkrituma aizsardzību
Viegla un ātra montāža
Tīkla augstums: 2 m
Tīkla diametrs: 366 cm


InSPORTline Top Jump 366 cm Trampoline Set and other inSPORTline trampolines are developed in according to strictest safety standards. The construction and jumping mat are made of pre-tested high-quality materials, making inSPORTline trampolines top class products in this category. The smart design of the construction which contains many safety features and super bouncy and highly durable jumping mat ensures comfortable use. To provide maximum safety and performance the trampoline is certified in accordance with strict EN-71 safety norms of German TÜV NORD and ASTM International testing laboratories.

With corrosion-resistant galvanized springs with Super-High technology, highly durable Heavy-Duty frame and super-bouncy jumping mat developed in USA the InSPORTline Top Jump 366 cm Trampoline Set can be ranked among the best and top-quality products, suitable both for outdoor and indoor use. This set also includes a protective net, including a construction that provides protection of action area and a lader for easy trampoline entry.

Trampolines of inSPORTline brand sold all over the world provide maximum safety and quality. After many years of experience with selling trampolines we produce the highest-quality materials resistant to extreme conditions, offering our customers the best performance.

Technical description:

Hi-Ten galvanized frame with maximum protection against corrosion
4 wide standing double-legs for improved stability
Reinforced highly durable trampoline pad
72 galvanized highly durable springs
Trampoline height: 89 cm
Trampoline diameter: 366 cm
Weight capacity: 100 kg according to EN 71, 160 kg according to long-term testing
Spring length: 165 mm
Ladder included
Suitable for outdoor use
Jumping mat:

Super-bouncy
Special highly durable material developed in USA
UV resistant
Safety net:

Super-strong UV resistant
8 net poles attached to trampoline frame ensuring high stability and durability
Entrance hole secured with Velcro and fall-off protection
Easy and quick assembly
Net height: 2 m
Net diameter: 366 cm

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Batuts Trampoline Set InSPORTline Top Jump 366 cm

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004 ,

Uzmanību klientiem! Laikaposmā: 19.12.2020-11.01.2020 par pasūtījumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu vai caur internetbanku pasūtot preci. Skaidra nauda pie pasūtījuma saņemšanas netiks pieņemta. 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Šobrīd novērojama OMNIVA pakomātu sūtījumu kavēšanās par 1-5 dienām. Kurjeru piegādes šobrīd iespējams kavējas 1-2 darba  dienas! 


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00; S-Sv: Brīv

  • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)
  •  info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā)
  • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes) Visi piegādes laiki norādīti pie konkrētās preces.

Ja prece ir atzīmēta ar ir Mūkusals ielā 42E - prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā.  


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

2,49 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR