MENU
Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100
599

Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100

Mēneša maksājums sākot no €14.31
Special Price € 349.00 Regular Price € 599.00

Magnētiskais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir balstīts uz jauniem atklājumiem un tehnoloģijām aerobikas fitnesa trenažieru tirgū, vienlaikus saglabājot izdevīgu cenas / veiktspējas attiecību, kas padara to par pieejamu rīku visu vecumu paaudžu treniņiem mājās.

Brands:
Availability:In stock
In the store - Mūkusalas Street 42E, Riga
SKU BSHT1003
- +
Details

Populārais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir aprīkots ar elektroniski vadāmu magnētisko bremžu sistēmu un daudz praktiskiem elementiem, pateicoties kuriem trenažieris lieliski pielāgojas trenažiera vajadzībām. Ērts fitnesa sēdeklis ar augstuma un horizontālu regulējumu, plaukstu sensori pulsa mērīšanai, regulējama ergonomiskā stūre, 16 treniņu programmas, tostarp regulējamas kardio zonas, tas viss nosaka šo pieejamo velotrenažieri visas ģimenes ikdienas treniņiem.

Kam velotrenažieris ir piemērots?

Magnētiskais velotrenažieris KETTLER AVIOR P Black ir balstīts uz jauniem atklājumiem un tehnoloģijām aerobikas fitnesa trenažieru tirgū, vienlaikus saglabājot izdevīgu cenas / veiktspējas attiecību, kas padara to par pieejamu rīku visu vecumu paaudžu treniņiem mājās. Pateicoties ļoti vienkāršai regulējamībai (sēdeklis, pedāļi, stūres slīpums), trenažieris ir piemērots plašam lietotāju lokam. Vienkāršo un ērto darbību novērtēs gan gados vecāki cilvēki, kuri vēlas uzturēt formu ar viegliem treniņiem, gan cilvēki ar kustību traucējumiem, kuriem nepieciešams lēnām rehabilitēties, piemēram, pēc traumas.

Velotrenažieru īpatnības

 • Impulsu kontrolētas programmas ar iespēju izvēlēties mērķa kardiozonu . Treniņa režīms ļauj aprēķināt mērķa pulsa vērtību atbilstoši vecumam un izvēlētajam Fat/Fit kardiozonam (tauku dedzināšana/stiprināšana). Pamatojoties uz iestatīto mērķa vērtību un pašreizējo sirdsdarbības ātrumu, viedā programma ietekmē treniņa gaitu, dozējot slodzi.
 • Kompakts un daudzfunkcionāls dizains . KETTLER AVIOR P Black trenažieris ir ne tikai noderīgs līdzeklis formas iegūšanai, bet arī iespaidīgs papildinājums mūsdienīgam interjeram.
 • Izsmalcināta ergonomika un regulējamība . Trenažierim ir unikāli elementi, kas ļauj maksimāli pielāgoties trenažiera vajadzībām: ātra seglu augstuma regulēšana, mainīgs stūres slīpums, regulējami siksnu pedāļi un optimāla ergonomika, veicot vingrinājumu. Velotrenažieris ir piemērots lietotājiem ar ķermeņa augstumu no 155 līdz 195 cm.

Velotrenažieru tehniskie parametri

 • Datorvadāma magnētiskā bremžu sistēma. Nepārtraukta bremzēšanas pretestības regulēšana ar servomotoru, bremžu sistēma ar klusu darbību. Slodzes digitālais rādījums diapazonā no 1-16 grādiem tiek parādīts tieši displejā.
 • Klusa pārraides sistēma. Pedāļu centrs ir aprīkots ar industriālajiem gultņiem, pedāļu minēšanai iztērētā enerģija tiek pārnesta uz spararatu, izmantojot plakanu industriālo siksnu ar gareniskām rievām. 9 kg smagais spararats ir kalibrēts pret vibrāciju, centra/spararata ātruma attiecība ir 1:8.
 • Trenažieru aprīkojums. Ērti fitnesa sēdekļi ar augstuma un horizontālas kustības iespēju un sēdekļa slīpuma regulēšanu, ergonomisks stūre ar iespēju regulēt slīpumu 360 grādu diapazonā, planšetdatora turētājs (papildaprīkojums), riteņi manipulācijām (atrodas priekšā) , mehānisms grīdas (muguras) nelīdzenumu izlīdzināšanai.
 • Elektroniskā pulsa mērīšana . Izmantojot plaukstu sensorus (daļa) vai bezvadu krūškurvja jostu, kas mēra ar EKG precizitāti (izvēles piederums). Integrēts signāla uztvērējs no Cardio Puls Set.
 • Treniņa barošanas avots. Tīkla pieslēgums: 230 V / 50 Hz.
 • Minimālās telpas prasības. Izmēri pēc salikšanas (G x P x A): 90 x 60 x 146 cm. Svars: 34 kg.
 • Max lietotāja svars: 130kg

Treniņu dators

 • Treniņu dators . Lielais un skaidrais LCD displejs pastāvīgi parāda 6 izmērītās vērtības: laiku, ātrumu, treniņa attālumu, pulsu, pedāļu mīšanas biežumu un enerģijas patēriņu. Gaidīšanas režīmā displejs parāda temperatūru telpā. Optiskie un skaņas brīdinājuma signāli, kad tiek pārsniegta impulsa augšējā robeža.
 • Programmatūra. Ātrā palaišana tūlītējai treniņu uzsākšanai, 12 iepriekš iestatītas programmas ar dažādu slodzes profilu, pulsa kontrolēta programma (Fat/Fit) un lietotāja regulējams profils. Iespēja iepriekš izvēlēties mērķa vērtības laika, attāluma un enerģijas patēriņam. Izelpas pulsa novērtēšana, ieskaitot stāvokļa noteikšanu 1.-6. pakāpei (atveseļošanās).
 • Iespēja ievadīt personas datus 4 personām. Lietotāja profilā ir iekļauti personas dati, kas tiek izmantoti kardiozona aprēķināšanai un noteikšanai.
 • Datora ekrāns un klaviatūra pārklāta ar foliju. Aizsargājiet ierīci no sviedriem.

Treniņš uz velotrenažiera

Stiprinātās daļas un ietekme uz veselību:

 • ķermeņa apakšējā puse: augšstilbi, ikri

Braukšana ar velotrenažieri pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, palielina plaušu kapacitāti un kopējo izturību. Šis treniņu veids galvenokārt ļauj vispusīgi nostiprināt visas apakšējo ekstremitāšu muskuļu daļas, un tādējādi ir piemērots ne tikai fiziskās sagatavotības uzturēšanai, tauku sadedzināšanai un veselības komplikāciju novēršanai, bet, pateicoties vienkāršai darbībai un dziļai sākumam, tas ir ideāli piemērots arī atveseļošanās pēc traumas, sirdslēkmes vai locītavu sāpēm.

Delivery

 

Delivery info

You can contact us for a consultation about products technical information, delivery time or other questions. We wil answer during Balticsport office working hours.
 • Call us: +371 277-297-71
 • WhatsApp +371 277-297-71
 • e-mail us : info@balticsport.lv

Office working hours:

Monday-Friday: 10.00-17:00;

Saturday-Sunday: Close

 

 

DELIVERY OPTIONS

14 day return policy

You can return back online purchaised goods if they does not meet Your expectatons or does not match the description. The purchaised goods can not bee used by consumer. The goods can be returned by courer, parcel machine or left at our shop in Mūkusalas street 42E-A during working hours.


Receiving the goods in our office

Riga, Mūkusalas iela 42E - A entrance

Mon.-Sat: 10 am- 5 pm

FREE

When choosing this receiving method, on Your phone number You'll get an SMS when the goods will be ready for you to be collected.


 

 

 Delivery to OMNIVA parcel machine   

Mon.-Sat. 00.00-24.00

2.99 EUR -Latvia

6,99 EUR - Estonia, Lithuania

Delivery within 1 -2 buisness days

Important! When choosing this receiving method, you will need a phone number registrated in the Country where you are willing to receive your parcel, that is needed for receiving an SMS with parcel opening code.

Excample :LATVIA - +371********, ESTONIA - +372********, LITHUANIA - +370********

 


 Delivery by courier to the specified address  

 

Mon.-Sat. 9 am to 5 pm

5.90 EUR  - LATVIA  

10 EUR - ESTONIA, LITHUANIA 

*Other Countries -Delivery price on request

 

Delivery within 1 - 2 business days 

 


 

 

 

Payment

 

Payment Info


skaidra naudaCash

Pay with cash, when receiving your order:

- At balticsport.lv office in Mūkusalas street 42E - A , Riga, LV1004,

Applied only to goods that are in the store on the spot - Mūkusalas Street 42E.

Items that must be ordered from the manufacturer are not covered by this feature.

 

***Prepayment in cash is possible when you come to the store in Mūkusalas Street 42E in Riga and pay for the goods you want to order.

 


   Internet bank

At the moment on the internet shop balticsport.lv you can pay with: Swedbank, SEB, Luminor and Citadele internet banks.

How to pay an order via Internet Bank?

- Make an order and select your online bank in the «Payment method» section.

- Balticsport.lv redirects you to your internet bank page and will transfer paymet amount data to the Internetbank system. 


 

  Bank Transfer

When you place an order, your prepaid invoice is sent to your email.

The invoice is due for payment within 3 days of the invoice being sent.

Please, when making your order, specify the e-mail address you want to receive the invoice.


  Leasing

Payment of goods by leasing.

When making an order, use the leasing calculator to calculate approximate payments and choose the most suitable leasing offer for your needs.

In case you choose leasing, you can get the order at balticsport.lv shop or by courier.


 

 

 

 

 

Warranty

Warranty and returns


 All goods sold in the Balticsport.lv online store are guaranteed for 24 months.

Except where the manufacturer has specified a warranty period for the product.

The warranty term is the warranty period specified by the manufacturer of the goods and upon the termination of the warranty the customer is offered a repair.

Reviews

Write Your Own Review

You're reviewing: Kettler velotrenažieris AVIOR P HT1003-100