Ticket to Ride: Rails & Sails (Nordic)

Izpārdots
SKU
18288

"Ticket to Ride: Rails & Sails" ir galda spēles "Ticket to Ride" pamatspēles variants. "Ticket to Ride" ir populāra galda spēle ģimenei. "Ticket to Ride: Rails & Sails" spēles gaita ir ļoti līdzīga zināmajai pamatspēlei, taču tagad spēles mērogs ir ticis paplašināts - spēlētājiem ir iespēja pārvietoties arī pāri ūdens... 

€ 83,50
Kategorijas: Galda spēles

Ticket to Ride: Rails & Sails ievieš dažus jauninājumus TtR formulā.

Spēlē ir divas kāršu kavas - viena priekš vilcieniem un otra priekš kuģiem. Spēlei sākoties, 3 kārtis no katras kavas tiek atklātas, un kad kāds spēlētājs paņem kārti tā tiek aizstāta ar kārti no jebkuras kavas.

Lai uzbūvētu vilciena ceļu ir jāizmanto vagoniņi un jāizspēlē vagonu kārtis attiecīgajā krāsā. Lai  uzbūvētu jūras ceļu jāizmanto kuģi un kuģu kārtis. Uz kuģu kārtīm var tik attēlots viens vai divi kuģi. Ja izspēlēta kārts ar diviem kuģiem, tā noklāj vienu vai pat divus laukumus. Spēlētājs var izmantot savu darbību lai samainītu kuģu un vagonu figūriņas, bet pazaudē vienu punktu par katru nomainīto figūru!

Dažas biļetes norādīs tā saucamos tūrisma maršrutus ar iekļautām vairākām pilsētām. Ja spēlētājam izdodas uzbūvēt visus maršrutus, iekļaujot šīs pilsētas un viņam/viņai pieder šāda kārts, tad spēles beigās saņems vairāk punktu nekā izpildot šo pašu maršrutu bez konkrētās kārts.

Katrs spēlētājs uzsāks spēli ar 3 ostām. Ja tiek uzbūvēts maršruts uz kādu no ostas pilsētām , spēlētājs var izmantot savu gājienu lai tur uzbūvētu ostu. (viena osta uz pilsētu) Lai uzbūvētu ostu, spēlētājam ir jāizspēlē divas vilciena un divas kuģa kārtis vienādā krāsā ar ostas simbolu uz kārtīm. Spēles beigās tiek zaudēti 4 punkti par katru neizspēlētu ostu, un iegūti 10 - 40 punkti par katru ostu, atkarībā cik daudz šī osta ir attēlota uz spēlētāja biļetēm kuras ir izpildītas.

Ticket to Ride: Rails & Sails iekļauj laukumu, kas var tikt izmantots no abām pusēm. Vienā pusē ir pasaules karte un otrā Ziemeļamerikas Lieli Ezeri. Atkarībā kuru pusi spēlē, spēlētāji sāk spēli ar citu kauliņu un kāršu skaitu, un katrs laukums piedāvā dažādības spēles noteikumos.

Vecums: no 10 g.

Ilgums: 60 - 120 min

Spēlētāju skaits: 2 - 5

Noteikumu valoda: SW, NO

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Ticket to Ride: Rails & Sails (Nordic)

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004,

-   Kurjeram, kas piegādā preci Jums mājās


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00;

S-Sv: Brīvs

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes)


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

1,99 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR


***BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMAM PAR SUMMU 80.00 EUR un vairāk