Skrejritenis ar rokas bremzēm Meteor City Berlin / Pilsētas skrejritenis

Ir veikalā - Mūkusalas iela 42E, Riga
SKU
BS129388843

Skrejritenis Meteor Berlin

Pilsētas skrejritenis Meteor BERLIN ir jaunākās Meteor skrejriteņu kolekcijas modelis, kas paredzēts braukšanai atpūtai.

€ 119,00

Skrejritenis Meteor Berlin

Pilsētas skrejritenis Meteor BERLIN ir jaunākās Meteor skrejriteņu kolekcijas modelis, kas paredzēts braukšanai atpūtai.

•Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes alumīnija, pateicotieskuram tam ir ļoti laba izturība, tērauda skrūves garantē atsevišķu elementu stabilu savienojumu.

•Pateicoties ātrai saliekamajai sistēmai, skuteri var viegli salocīt, uzglabāt (pēc salocīšanas tas aizņem maz vietas) un viegli pārvietot, izmantojot komplektā iekļauto siksnu.

•Plašais stūre ar gumijas rokturiem lieliski absorbē visus triecienus, ko rada braukšana pa nelīdzenu grunti, nodrošinot saķeres uzticamību. Ērta lietošana ir iespējama arī pateicoties priekšējo un aizmugurējo riteņu amortizatoriem.

•Trīspakāpju augstuma regulēšana ļauj transportlīdzekli pielāgot arī cilvēkiem ar lielāku augstumu, un lielā gumijas platforma atvieglo līdzsvarošanu, vienlaikus nodrošinot lielāku stabilitāti.

•Milzīgi riteņi un augstas kvalitātes gultņi ievērojami palielina gludumu un braukšanas drošību. Atbalsta kājiņa ļauj atstāt motorolleru vertikāli, piemēram, neatbalstoties pret sienu. Turklāt motorollers ir aprīkots ar dubļu aizsargiem, lai pasargātu no šļakatām, spārns, kas atrodas uz aizmugurējā riteņa, kalpos arī kā bremze. Jaunums ir uz stūres novietotā rokas bremze, kas atvieglo ātru un efektīvu apstāšanos.

•Oriģinālā krāsa padara produktu neparastu un elegantu, tas ir lieliski piemērots kā dāvana. Pateicoties anodēšanai, šim skūteriim ir paaugstinātas pretkorozijas īpašības, kas ievērojami pagarina tā kalpošanas laiku. Unikālais dizains un augstas kvalitātes darbs apmierinās visprasīgākos lietotājus.

Produkts atbilst Eiropas standartam: EN 14619

Specifikācija:

Riteņi: PU
Riteņu diametrs: 20 cm
Gultņi: ABEC 7
Rokturi: gumija
Stūres platums: 37 cm
Platformas izmēri: 46x13,5 cm
Augstums: regulējams, 3 pakāpju
Maksimālais augstums (no grīdas): 103 cm
Maksimālais augstums (no platformas): 93 cm
Svars: 5,6 kg neto
Svars iepakojumā: 6,6 kg
Maksimālais lietotāja svars: 100 kg
Iepakojums: Kartona kaste
Iepakojuma izmēri: 88x33x14,5 cm
Bremze: roka un kāja
Anodēšana: Jā
Nolietojums: Jā
Iekļauts:
Regulējama siksna
Montāžas atslēgas
Instrukcija.


SCOOTER METEOR BERLIN

City scooter meteor BERLIN is a model from the latest collection of meteor scooters, designed for recreational riding.

It has been made of the highest quality aluminum, thanks to which it is characterized by very good durability, steel screws guarantee a solid connection of individual elements.

Thanks to the quick folding system, the kick scooter can be easily folded in, hidden (after folding it takes up little space) and easily moved using the included strap.

The wide handlebar with rubber grips perfectly absorbs all the shocks caused by driving on uneven ground, ensuring the grip's reliability. Comfortable use is also possible thanks to shock absorbers of the front and rear wheels.

The 3-stage height adjustment allows the vehicle to be adjusted also for people with a higher height and the large rubber platform makes it easier to balance, while ensuring greater stability.

Huge wheels and high-quality bearings significantly increase smoothness and driving safety. The support foot allows you to leave the scooter vertically, without having to lean against the wall, for example. In addition, the scooter has been equipped with mudguards to protect against splashes, the fender located on the rear wheel will also serve as a brake. A novelty is the handbrake placed on the steering wheel, facilitating quick and efficient stopping.

The original color makes the product extraordinary and elegant, it is great as a gift. Thanks to the anodization, the scooter has increased anti-corrosion properties, which significantly extends its service life. The unique design and high-quality workmanship will satisfy the most demanding users.

The product complies with the European standard: EN 14619

Specification:

 • Wheels: PU
 • Diameter of wheels: 20 cm
 • Bearings: ABEC 7
 • Handles: rubber
 • The width of the steering wheel: 37 cm
 • The dimensions of the platform: 46x13,5 cm
 • Height: adjustable, 3-stage
 • The maximum height (from the floor): 103 cm
 • Maximum height (from the platform): 93 cm
 • Weight: 5.6 kg net
 • Weight in the package: 6.6 kg
 • Maximum user weight: 100 kg
 • Packaging: Cardboard box
 • Package dimensions: 88x33x14.5 cm
 • Brake: Hand and foot
 • Anodization: Yes
 • Depreciation: Yes
 • Included:
  • Adjustable carrying strap
  • Keys for assembly
  • Instruction.
Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Skrejritenis ar rokas bremzēm Meteor City Berlin / Pilsētas skrejritenis

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

 • +371 277-297-71
 •  info@balticsport.lv
 • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004 ,

Uzmanību klientiem! Laikaposmā: 19.12.2020-11.01.2020 par pasūtījumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu vai caur internetbanku pasūtot preci. Skaidra nauda pie pasūtījuma saņemšanas netiks pieņemta. 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Šobrīd novērojama OMNIVA pakomātu sūtījumu kavēšanās par 1-5 dienām. Kurjeru piegādes šobrīd iespējams kavējas 1-2 darba  dienas! 


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00; S-Sv: Brīv

 • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)
 •  info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā)
 • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes) Visi piegādes laiki norādīti pie konkrētās preces.

Ja prece ir atzīmēta ar ir Mūkusals ielā 42E - prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā.  


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

2,49 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR