Iconfit Whey protein 80 - chocolate -Sūkalu proteīns -šokolāde - 1kg

Ir veikalā - Mūkusalas iela 42E, Riga
SKU
BS1992944

Iconfit Whey Protein 80  – igauņu produkts, kura pamatā ir augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrāts ar ideālu šķīdību. Šajā produktā mēs izmantojam tikai labākās izejvielas, kurām ir ātra šķīdība, neatstāj gabaliņus un tām ir patīkama maiga garša. Piemērs aminoskābju profilam nodrošina labākos priekšnoteikumus jūsu muskuļu augšanai un atjaunošanai pēc treniņa! Nesatur nevajadzīgas krāsvielas vai stabilizatorus.

€ 14,90
 • Pērc 2 par € 14,60 gabalā un ietaupi 2%
 • Pērc 5 par € 14,01 gabalā un ietaupi 6%
 • Pērc 9 par € 13,56 gabalā un ietaupi 9%
Kategorijas: Sūkalu proteīni

Iconfit Whey Protein 80  – igauņu produkts, kura pamatā ir augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrāts ar ideālu šķīdību. Šajā produktā mēs izmantojam tikai labākās izejvielas, kurām ir ātra šķīdība, neatstāj gabaliņus un tām ir patīkama maiga garša. Piemērs aminoskābju profilam nodrošina labākos priekšnoteikumus jūsu muskuļu augšanai un atjaunošanai pēc treniņa! Nesatur nevajadzīgas krāsvielas vai stabilizatorus.

 • ICONFIT KVALITĀTES GARANTIJA! Mēs apsolām nekad nepiekāpties nevienas izejvielas kvalitātē! Mēs neizmantojam lētākus un zemākas kvalitātes poļu sūkalu proteīnus, bet kā izejvielu izmantojam tikai augstākās kvalitātes vācu sūkalu olbaltumvielas! Neļaujiet sevi apmānīt ar 2-3x dārgākiem ārvalstu zīmoliem!
 • ICONFIT IR IGAUNIJAS RAŽOTĀJS!  Mēs ražojam savus produktus tepat Igaunijā, un ar katru pirkumu jūs atbalstāt vietējo ražotāju . Tiek izlaistas arī importētāja starpposma uzcenojums un transporta izmaksas no trešās valsts. Tieši no Igaunijas ražotāja Igaunijas olbaltumvielu cienītājiem!

ICONFIT Whey Protein 80  aromatizētie varianti ir augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrāti, garšai pievienota laba garša, kakao pulveris (tikai šokolādes aromatizētajā variantā) un neliels daudzums sukralozes vai saldinātāja uz stevijas bāzes.

Tomēr aromatizētā ICONFIT Whey Protein 80 versija ir tīrs augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrāts – tieši tā, bez piedevām! Piemērots olbaltumvielu satura palielināšanai dažādos pārtikas produktos, dzērienos vai sajaukšanai ar citiem proteīniem.

 

Kā lietot Iconfit Whey Protein 80?

Sajaukt 1 kausiņu (25 gramus) uz 150 ml ūdens šeikerī vai blenderī.

 

Iconfit Whey Protein 80 uztura informācija

Iconfit Whey Protein 80 uztura informācija

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Iconfit Whey protein 80 - chocolate -Sūkalu proteīns -šokolāde - 1kg

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

 • +371 277-297-71
 •  info@balticsport.lv
 • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004 ,

Uzmanību klientiem! Laikaposmā: 19.12.2020-11.01.2020 par pasūtījumiem iespējams norēķināties tikai ar bankas pārskaitījumu vai caur internetbanku pasūtot preci. Skaidra nauda pie pasūtījuma saņemšanas netiks pieņemta. 


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Šobrīd novērojama OMNIVA pakomātu sūtījumu kavēšanās par 1-5 dienām. Kurjeru piegādes šobrīd iespējams kavējas 1-2 darba  dienas! 


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00; S-Sv: Brīv

 • +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)
 •  info@balticsport.lv  (atbildēsim darba laikā)
 • WhatsApp +371 277-297-71 (atbildēsim darba laikā)

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes) Visi piegādes laiki norādīti pie konkrētās preces.

Ja prece ir atzīmēta ar ir Mūkusals ielā 42E - prece atrodas mūsu ofisā/ veikalā.  


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS

Ja izvēlaties šo saņemšanas veidu, Jums uz norādīto telefona numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma SMS, kad prece būs sagatavota un varēsiet braukt pakaļ pasūtījumam. 


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

2,49 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR