Jaunums

ICONFIT šeikeris 500ml, divdaļīgs Shaker 500ml w. bottom storage

3-5 dienas
SKU
IC11661

Kvalitatīvs divdaļīgs šeikeris ar viegli atveramu vāciņu.

Šeikerim ir noskrūvējama apakšējā daļa, kurā iespējams ērti paņemt līdzi papildu pulvera porciju.

ICONFIT šeikera materiāls nesatur BPA vai DEHP!

€ 4,90
Kategorijas: Piederumi

ICONFIT Shaker ir labs līdzeklis kokteiļu un proteīna pulveru sajaukšanai un līdzi ņemšanai. Ar sietu aprīkotajā šeikerī pulveris šķīst ievērojami labāk, nekā to šķīdinot parastajā ūdens pudelē. Turklāt šeikerim ir viegli noskrūvējama apakšējā daļa, kurā var paņemt līdzi pulvera porciju vai kapsulas.

Šis šeikeris ar 500ml lielu ietilpību ļauj paņemt līdzi vairākas dzērienu porcijas, un tas ir pietiekami liels, lai paņemtu līdzi citus sporta dzērienus vai ūdeni lietošanai treniņa laikā. Noskrūvējamais vāciņš ļauj ērtā veidā piepildīt šeikeri ar pulveri un ūdeni – parastā ūdens pudele šādu iespēju nesniedz. Uz šeikera sāniem ir norādītas mērvienības, kas ļauj saprast, cik daudz šķidruma tajā ieliets.

Komplektā ir iekļauts arī siets, kas nodrošina labāku šķīdību. Kratot šeikeri, siets palīdz pulveri izšķīdināt īpaši ātri un vienmērīgi.

KAM TAS IR DOMĀTS?
Šeikeris ir nepieciešams ikvienam, kurš lieto diētiskos kokteiļus, proteīnus vai citus treniņam nepieciešamus uztura bagātinātājus.

LIETOŠANA:
Izmanto šeikeri uztura bagātinātāju samaisīšanai, transportēšanai un īslaicīgai uzglabāšanai. Dozējot ievēro norādījumus uz produkta vai uztura bagātinātāja iepakojuma.

TILPUMS:
500 ml

Description

ICONFIT Shaker is a great helper to mix protein or any health shake and to take it on the go. Equipped with a sieve, it helps powder to dissolve much better than a regular bottle would. Plus, our shaker has a removable bottom compartment to take more powder or capsules easily with you and mix with water whenever you need.

This 500ml shaker lets you take several servings of drinks with you and is large enough to accommodate other sports drinks you need during your training. Screw-off lid makes it simple to access, fill and later clean. Measuring units are marked on the side so you always know how much liquids to fill.

For whom?
Shaker is a necessity for everyone consuming protein shakes, diet shakes or other sports nutrition.

How to use:
Use it to mix, transport and short-term storage of sports nutrition drinks. Dose according to instructions on your sports nutrition product packaging.

Capacity:
500 ml

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:ICONFIT šeikeris 500ml, divdaļīgs Shaker 500ml w. bottom storage

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004,

-   Kurjeram, kas piegādā preci Jums mājās


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00;

S-Sv: Brīvs

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes)


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

1,99 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR


***BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMAM PAR SUMMU 80.00 EUR un vairāk