Futbola galds Mini GARLANDO F-MINI

Ir noliktavā
SKU
463011
Special Price € 82,20 Standarta cena € 96,70
Kategorijas: Galdi , Dāvanas bērnam
Football table for children, designed to offer the greatest fun when little room is available: its reduced dimensions allow F-Mini to be used everywhere. The table features quality materials, a great care of details and the best attention to the little players safety, thanks to the telescopic bars supplied as standard. Table size (cm) 95 x 76 x 25 Playing field (cm) 78 x 48 MDF playing field with melamine coating 15mm thick MDF cabinet with melamine coating. Colour: cherrywood 15mm thick MDF support feet with melamine coating Multicolour players singularly fixed onto the bars. 13mm diameter tube telescopic safety bars (1mm thickness) supplied as standard. Basket in behind each goal Weight (kg) 16 Manufacturer Garlando, Italy Compliances: EN71

Futbola galds bērniem, kas paredzēts, lai piedāvātu vislielāko prieku, kad ir maz vietas: tā samazinātās dimensijas ļauj F-Mini izmantot visur. Pateicoties standarta aprīkojumā esošajiem teleskopiskajiem stieņiem, galdā ir kvalitatīvi materiāli, liela rūpība par detaļām un vislielākā uzmanība mazo spēlētāju drošībai.

Galda izmērs (cm) 95 x 76 x 25 Spēļu laukums (cm) 78 x 48 MDF spēles laukums ar melamīna pārklājumu 15 mm biezs MDF skapis ar melamīna pārklājumu. Krāsa: ķiršu koks 15 mm biezas MDF atbalsta kājas ar melamīna pārklājumu. Daudzkrāsaini atskaņotāji, kas atsevišķi piestiprināti pie stieņiem. 13 mm diametra cauruļu teleskopiskie drošības stieņi (1 mm biezums) tiek piegādāti standarta komplektācijā. Grozs aiz katra vārta Svars (kg) 16

Ražotājs Garlando, Itālija Atbilstības: EN71

Write Your Own Review
Jūs rakstāt atsauksmi:Futbola galds Mini GARLANDO F-MINI

Garantijas


 Visām precēm, kuras tiek tirgotas balticsport.lv interneta veikalā, tiek nodrošināta garantija 24 mēneši. 

Izņemot gadījumus, kad ražotājs ir noteicis produktam definētu garantijas termiņu. 

Garantijas termiņš ir preču ražotāja noteiktais garantijas termiņš un tam noslēdzoties klientam tiek piedāvāts maksas remonts.

Klients ir tiesīgs 14 dienu laikā atgriezt NELIETOTU preci, ja ir pārdomājis vai saņemtā prece neatbilst pasūtītajai precei. 

Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu. Priecāsimies palīdzēt!

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

PREČU APMAKSAS IESPĒJAS


Skaidrā naudā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu - skaidru naudu preces saņemšanas brīdī:

-   Birojā, Mūkusalas ielā 42E - A ieeja, Rīga, LV1004,

-   Kurjeram, kas piegādā preci Jums mājās


    Internetbanka

Interneta veikalā balticsport.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar:

Swedbank, SEB, Luminor un Citadele internetbankām.

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku ?

-  Noformējiet pasūtījumu,

-  Sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties Paysera norēķinu , izvēlieties savu ineternetbanku 

-  Balticsport.lv pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

*Ar internetbankas starpniecību iespējams norēķināties arī Balticsport ofisā preču saņemšanas brīdī, ja Jums ir viedtālrunis ar pieeju internetbankai. (ir pieejams WiFi)


    Bankas pārskaitījums

Noformējot pasūtījumu uz Jūsu epastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

Rēķina apmaksas termiņš ir 24h kopš rēķina izsūtīšanas brīža.

Lūdzu, pasūtījumā norādi savu epasta adresi, lai varētu saņemt rēķinu. 


   Uz nomaksu

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulatoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.

Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt balticsport.lv birojā vai ar kurjeru.


Omniva terminālī pie preču saņemšanas

Jums ir iespējams norēķināties par preci arī saņemot pasūtījumu Omniva terminālī. Tam Jums būs nepieciešama Bankas norēķinu karte. Prece netiks izsniegta kamēr netiks veikts maksājums Omniva terminālī.


Jūs varat veikt pasūtījumu noformējot to mājaslapā elektroniski. Ja vēlaties pirms preču iegādes papildus konsultāciju vai kādu citu iemeslu dēļ nevarat veikt pasūtījumu elektroniski, aicinām sazināties ar mums zvanot vai rakstot epastu ofisa darba laikā. Priecāsimies palīdzēt!

Ofisa Darba laiks:

P-Pk: 10.00-17:00;

S-Sv: Brīvs

  • +371 277-297-71
  •  info@balticsport.lv
  • WhatsApp +371 277-297-71

Ja prece atzīmēta ar  IR NOLIKTAVĀ ,  saņemšanas laiks 1-3 darba dienas (atkarībā no izvēlētās piegādes opcijas un noslodzes)


PIEGĀDES IESPĒJAS


Pasūtījuma saņemšana mūsu birojā  

Mūkusalas iela 42E- A ieeja

P.-Pk. 10.00 - 17.00 

BEZMAKSAS


 Piegāde uz OMNIVA pakomātu     

P.-S. 00.00-24.00

1,99 EUR 


 Piegāde AR KURJERU uz adresi 

P.-Pk. 9.00-17.00

 5,00 EUR


***BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMAM PAR SUMMU 80.00 EUR un vairāk